Junior webdizájner állás

Bemutatkozás

A néhány év alatt felfuttatott online ügynökségem tovább építéséhez keresek új csapattagokat. Ügyfélköröm nagyon változatos: neves hotelek, éttermek és állami intézmények is a megrendelői körömbe tartoznak.

Munkakör megnevezése:

Junior Webdizájner

Főbb feladatok:

WordPress weboldalak fejlesztése és szerkesztése

Szükséges nyelvtudás:

Középszintű angol nyelvtudás

Foglalkozás jellege:

Projekt alapú munkavégzés, havi 100-160 órában, rugalmas időbeosztással

Foglalkozás helye:

home office

Szükséges tapasztalat:

nincs

Elvárások:

  • Minimum alapszintű grafikai ismeretek
  • Gyors tanulási- és alkalmazkodókészség
  • Jó kommunikáció, “érts az ügyfelek nyelvén”
  • Hatékonyan munkavégzés otthonról
  • Precíz, pontos munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás

Előny:

  • IT tapasztalat
  • Marketing ismeretek
  • SEO ismeretek
  • Felsőfokú végzettség elsősorban marketing, kommunikáció, grafika, vagy IT területen

Ne jelentkezz, ha:

  • Sokszor kicsúszól a határidőkből
  • Nem tudod garantálni, hogy havi 100 órában ráérsz

Amit kínálunk:

  • Az első év végére már akár több, mint 500.000 Ft-ot kereshetsz havonta.
  • Te döntöd el, hogy mikor és honnan dolgozol. Felőlünk akár a fél világot is bejárhatod, ha havonta minimum 100 órát képes vagy mellette koncentráltan és lelkiismeretesen dolgozni nekünk.
  • Egy induló, de már most elismert ügyfélkörrel rendelkező ügynökség csapatába tartozhatsz (kiemelt ügyfelek: Gundel, New York Kávéház, Városliget Café, Cziniel Cukrászda)
  • Megtanulhatsz nálunk egy piacképes szakmát
  • Megbecsüljük a csapattagjainkat és nyitottak vagyunk az ötleteidre.
  • Nálunk csak a tudás és a munka számít, nincsenek játszmák és képmutatás.
  • Ingyenesen részt vehetsz a Neobrand induló képzésein és tervezett konferenciánkon.

Fizetés:

  • Próbaidő (első 3 hónap): fix 200.000 Ft
  • Kezdő órabér (következő 3 hónap): 3.000 Ft/óra
  • 7. hónaptól: 3.500 Ft/óra
  • 12. hónaptól: 4.000 Ft/óra
  • 24. hónaptól: 5.000 Ft/óra

Az állásra fényképes önéletrajzod elküldésével és tesztünk kitöltésével tudsz jelentkezni (görgess lejjebb).

Teszt feladat

Az alábbiakban kérdéseket és egy próbafeladatot fogsz látni. A jelentkezésed akkor érvényes, ha az összes kérdésre választ adtál és csatoltad a lent kért grafikai anyagot, továbbá az önéletrajzodat.

Ha úgy érzed több időre van szükséged a válaszokhoz, kérdéssorunkat a linkre kattintva le tudod tölteni Word-ben, majd ezt a dokumentumot a fényképes önéletrajzoddal együtt el tudod küldeni nekünk az info@neobrand.hu e-mailcímre.

Kérdéssor letöltése Word-ben

    Bejelentkezés

    Elfelejtett jelszó?

    Fiók létrehozása?